مشاهده سوابق بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی

مشاهده سوابق بیمه شدگان

مشاهده سوابق بیمه شدگان


در

“مشاهده سوابق بیمه پرداختی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی”

مشاهده و اطلاع از سوابق بیمه یکی از دغدغه‌های همه بیمه شدگان مخصوصاً افراد کارمند و کارگر است. در برخی موارد مشاهده شده است که کارفرما به دلایل مختلفی مدتی از پرداخت بیمه کارکنان خود سر باز زده است و همین امر مشکلاتی را برای بیمه شده ایجاد نموده است؛ بنابراین توصیه می‌شود، خود نیز برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی اقدام کنید تا در زمان بازنشستگی دچار مشکل نشوید.

نحوه اطلاع از سوابق بیمه تامین اجتماعی

برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی خود به روش‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم، اقدام کنید. برخی از این روش‌ها نیاز به ثبت نام دارند که بیمه شده می‌تواند با توجه به راهنمایی‌های سایت سازمان تامین اجتماعی، اقدام به ثبت نام کند.

مراجعه به شعب بیمه تامین اجتماعی

با مراجعه به شعب تامین اجتماعی می‌توانید درخواست دریافت سوابق بیمه تأمین اجتماعی خود را به واحد مربوطه دهید و آن را دریافت کنید. این روش از قدیمی‌ترین و طاقت فرساترین روش‌های مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی است و باید ساعت‌ها در صف انتظار ایستاد. پس توصیه می‌کنیم از روش‌های دیگری که در ادامه معرفی می‌کنیم، استفاده کنید.

مراجعه به پورتال سازمان تأمین اجتماعی

یکی از راه‌های مناسب برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی خود، مراجعه به پورتال سازمان می‌باشد. سازمان تامین اجتماعی با راه‌اندازی خدمات غیر حضوری بیمه تامین اجتماعی گامی مهم در ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان خود برداشته است و بیمه شدگان می‌توانند با مراجعه به سایت تامین اجتماعی وارد بخش “مشاهده سوابق بیمه شدگان” شده و با ثبت نام و وارد کردن کدملی و رمز عبور خود از سوابق بیمه‌ای خود مطلع شوند.

https://account.tamin.ir/auth/login

استفاده از کد دستوری USSD

بیمه شدگان برای مشاهده سوابق بیمه خود می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۱۴۲* از خدمات غیر حضوری بیمه تامین اجتماعی استفاده کنند و آخرین سابقه خود را نیز با چند کلیک ساده دریافت کنند.

*نکته: برای مشاهده سوابق بیمه خود با استفاده از کد دستوری، ابتدا باید در سایت “سامانه سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی” ثبت نام کنید.

نکته: کد دستوری برای سیم کارت‌های همراه اول  #۱۴۲* و برای سیم کارت‌های رایتل و ایرانسل #۱۴۲۰*۴* می‌باشد.

استفاده از اپلیکیشن تامین اجتماعی همراه

راه دیگر مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی، استفاده از اپلیکیشنی است که سازمان تامین اجتماعی آن را در اختیار همه افراد قرار داده است؛ با دانلود و نصب این اپلیکیشن بر روی موبایل خود در هر زمان می‌توانید از سوابق بیمه‌ای خود اطلاع پیدا کنید. در این اپلیکیشن علاوه بر مشاهده سوابق خود، می‌توانید خدماتی همچون فیش حقوق مستمری، نوبت‌دهی اینترنتی، برگ پرداخت حق بیمه و… را نیز دریافت کنید.

در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

تامین اجتماعی و قانون کار

استعلام سابقه بيمهاطلاع از سوابق بیمه ای بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعیامکانات جدید در سامانه مشاهده سوابق بیمه‌ای ایجاد شددریافت سوابق بیمه ای تامین اجتماعیدریافت سوابق بیمه تامین اجتماعیسابقه بیمهسابقه بیمه ایسابقه پرداخت حق بیمهسازمان تأمین‌اجتماعیسامانه اینترنتی مشاهده سوابق بیمه شدگان تأمین اجتماعیسامانه جدیدمشاهده سوابق بیمه شدگانسامانه سابقه بیمهسامانه سوابق بیمهسامانه سوابق بیمه شدگانسامانه مشاهده سوابق بیمه شدگانسوابق بیمه تامین اجتماعیسوابق بیمه شدگانمدت سابقه بيمه شدهمشاهده سوابق بيمهمشاهده سوابق بیمهمشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعینشانی سامانه استعلام سوابق بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Plugin "Contact Form 7" not installed or activated
بستن
شماره های تماس

Aria Nik Hesab